Oferty pracy

Grafik kreatywny

OCZEKIWANIA

  • kreatywność poparta ciekwym i niebanalnym portfolio
  • twórczość i wysokie poczucie estetyki
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i samodzielność w pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • projektowanie szaty graficznej stron i sklepów internetowych
  • projektowanie identyfikacji wizualnej
  • tworzenie banerów reklamowych

OFERUJEMY

  • długofalową współpracę
  • pełną wyzwań pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach
  • możliwośc realizacji własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Nr oferty GK/03/24

Zobacz pełną ofertę

Manager sprzedaży

OCZEKIWANIA

  • umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • pozytywne nastawienie i bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • znajomość branży interaktywnej
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnej oferty dla klientów
  • prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami i negocjowanie umów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • elastyczność i wsparcie na każdym etapie pracy

Nr oferty MS/03/24